Metamob angajeaza operator in productie

METAMOB este principalul producator de panza panglica si panze de gater din Romania cu retea nationala de distributie si servicii de intretinere a acestor produse.

Viziunea noastra este de a deveni un partener de incredere al companiilor de prelucrare a lemnului, livrand produse si servicii ireprosabile printr-o retea nationala de distributie.

CANDIDATUL IDEAL

-studii medii in domeniul tehnic / mecanic

-cunostinte operare PC

-nu este fumator si are un stil de viata sanatos

Constituie avantaj:

-cunostinte in domeniul prelucrarii metalelor

-cunostinte in domeniul prelucrarii lemnului

-experienta ca operator pe utilaje tip CNC

DESCRIEREA JOBULUI

-programeaza masina si efectueaza reglarea initiala a masinii

-efectueaza reglarea statica a sculelor si monteaza dispozitivele de fixare

-studiaza documentatia de executie pentru a determina specificatiile -produsului si a planifica secventele procesului operational

-inspecteaza piesele in vederea depistarii defectelor acestora

-masoara piesele in vederea determinarii acuratetei operatiilor efectuate

-ajusteaza eventualele disfunctii ale masinii

OFERIM:

-instruire la locul de munca

-bonusuri individuale si pe echipe

-tichete de masa

-decontarea cheltuielilor de transport in comun

-bilet cu pret preferential la aquaparcul din Satu Mare

-asigurare de accidente 24/24 in Romania si UE